Děti Akce Misijní jarmark - Děti pomáhají dětem

Misijní jarmark - Děti pomáhají dětem

Misijní jarmark – Děti pomáhají dětem - se uskuteční v neděli 13. listopadu. Po všech mších svatých se ve farním sále za dobrovolný příspěvek budou nabízet vámi a vyrobené drobnosti nebo darované věci. Především výrobky vašich dětí, v rámci projektu Děti pomáhají dětem.

Monika s Danou, které jarmark každoročně pořádají, se ptají: "Zavařovali jste v létě, nakládali? Sušili květiny? Svými dobrotami a krásně nazdobenými výrobky potěšte i ostatní a nabídněte je na jarmarku.“ Výtěžek se pošle na podporu dvou dětí, jedenáctileté ugandské holčičky Jane Nalweyisio a sedmnáctiletého indického chlapce Wilsona D´Souza, z projektu Adopce na dálku. Nabízené věci a výrobky můžete nosit v sobotu 12. listopadu od 16 hodin do farního sálu.