Děti ze strašnické farnosti

Křížová cesta na Petříně

S dětmi i našimi farníky se půjdeme na Velký pátek 14. dubna 2017 dopoledne pomodlit křížovou cestu na Petřín.

Jarní prázdniny - Mariánská

Na Mariánské v Krušných horách, chata Permoník, od soboty 4. února do soboty 11. února 2017.

Lampionový průvod

v pátek 11. listopadu se na Vyšehradě koná lampionový průvod. Od 16 hodin je v rotundě svatého Martina mše svatá, po ní průvod s lampiony po hradbách. Za dětmi by měl, jako tradičně, přijet svatý Martin na Bílém koni.

Výtvarná soutěž Vánoce očima dětí

uzávěrka výtvarné soutěže „Vánoce očima dětí“ bude v neděli 18. prosince. Soutěž je každoročně pořádaná komunitou Bosých karmelitánů kláštera u Pražského Jezulátka. Úkolem je zobrazit na čtvrtku formátu A4 libovolnou výtvarnou technikou téma Vánoční betlém a Ježíšovo narození. Zezadu uveďte jméno a příjmení, věk a adresu a odevzdejte, prosím, v sakristii, odešleme hromadně za naši farnost. Jistě víte, že od Vánoc jsou potom v boční chodbě kláštera nejzajímavější obrázky vystaveny a můžete se na ně přijít podívat. Těšíme se, že se do soutěže i letos opět s chutí zapojíte.