Rodiče Oznámení Pojďte s námi tvořit dětský web

Pojďte s námi tvořit dětský web

Chcete se podílet na tvorbě dětských farních stránek? Je více možností jak se zapojit. Stačí si vybrat vám vyhovující způsob a přidat se k nám.

Registrovaný návštěvník

Zaregistrujete-li se, zpřístupní se vám více možností a obsahu. Budete moci nahrávat fotografie, komentovat články či zobrazovat soukromý obsah. Stačí poslat mail na adresu webmaster@farnoststrasnice.cz, ve kterém uvedete svoje jméno, dále jaké chcete uživatelské jméno a případně heslo.

Občasný přispěvatel

Chcete-li jen občas něčím přispět, ale nijak se nevázat povinnostmi, zašlete svůj příspěvek na adresu redakce@farnoststrasnice.cz. Stanete-li se zároveň registrovaným uživatelem, můžeme vám přidat oprávnění vkládat články přímo na web, kde už jen počkají na schválení správce.

Správce stránek

Nejvíc nám ale pomůžete, připojíte-li se k redakci. Dostane se vám přístupu do zázemí redakčního systému, zaškolíme co a jak používat a pak bude už jen na vás, jak se bude web rozvíjet. Nemusíte se bát, úkol to není nijak náročný a ideálně se hodí pro některou z maminek - ty vědí nejlépe, co se děje a plánuje.

Připojte se a napište nám na redakce@farnoststrasnice.cz.