Výtvarná soutěž Vánoce očima dětí

uzávěrka výtvarné soutěže „Vánoce očima dětí“ bude v neděli 18. prosince. Soutěž je každoročně pořádaná komunitou Bosých karmelitánů kláštera u Pražského Jezulátka. Úkolem je zobrazit na čtvrtku formátu A4 libovolnou výtvarnou technikou téma Vánoční betlém a Ježíšovo narození. Zezadu uveďte jméno a příjmení, věk a adresu a odevzdejte, prosím, v sakristii, odešleme hromadně za naši farnost. Jistě víte, že od Vánoc jsou potom v boční chodbě kláštera nejzajímavější obrázky vystaveny a můžete se na ně přijít podívat. Těšíme se, že se do soutěže i letos opět s chutí zapojíte.

Lampionový průvod

v pátek 11. listopadu se na Vyšehradě koná lampionový průvod. Od 16 hodin je v rotundě svatého Martina mše svatá, po ní průvod s lampiony po hradbách. Za dětmi by měl, jako tradičně, přijet svatý Martin na Bílém koni.

Růženec s dětmi

Toto úterý 18. října od 17.00 se budeme s dětmi v našem kostele modlit růženec.

Drakiáda

Zveme všechny šikovné kluky a holky na farní drakiádu, která se bude konat v neděli 16. října 2016 od 14:00 hodin na kopci u Jahodnice.

Křížová cesta na Petříně

S dětmi i našimi farníky se půjdeme na Velký pátek 14. dubna 2017 dopoledne pomodlit křížovou cestu na Petřín.

Křížová cesta s dětmi

V úterý 28. dubna 2017 od 17 hodin v kostele.

Děti, připravte si doma nějaké zajímavé ztvárnění jednoho ze zastavení křížové cesty a přineste s sebou. Všechno jako každoročně vystavíme v kostele.

Masopustní karneval 2014

Zveme vás na masopustní karneval na téma Včelých medvídků.

Včelí medvídci

Misijní jarmark - Děti pomáhají dětem

Misijní jarmark – Děti pomáhají dětem - se uskuteční v neděli 13. listopadu. Po všech mších svatých se ve farním sále za dobrovolný příspěvek budou nabízet vámi a vyrobené drobnosti nebo darované věci. Především výrobky vašich dětí, v rámci projektu Děti pomáhají dětem.

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>Strana 1 z 2